Knjiga torte

mavctan  

član od: 22.1.2010

sporočila: 6

2. mar 2010 12:44

lep pozdrav Jaz iščem po netu to knjigo pa je ne najdem da bi jo kar naročila in dobila po pošti.Mogoče kdo ve kje naj jo iščem mladinjska knjiga in emka .si sem že pogledala.Drgač jo bom mogla pa v knjigarni kupit ob eni priložnosti v celju če jo tam imajo. Hvala mavctan

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2010 12:59

mavctan je napisal/a:
lep pozdrav .Drgač jo bom mogla pa v knjigarni kupit ob eni priložnosti v celju če jo tam imajo. mavctan
Če zmoreš do pošte, zmoreš tudi do knjigarne. Vendelina jr.

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

2. mar 2010 13:11

Zgleda, da je na internetu ni, ker sem vse strani pregledala. Če nočeš do knjigarne, pa pokliči v založbo, če ti jo pošljejo. Mislim da ne bodo komplicirali, če jo imajo na zalogi. LP mina20

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. mar 2010 13:39

Baje je razprodana. Pokliči na ČZP Kmečki glas, oni so jo izdali, če jo še imajo kje kakšno. Sem pred kratkim gledala, ker si jo je zaželela sodelavka.

Loni Makaroni

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

2. mar 2010 14:50

Knjigo prodajajo v novogoriški Perli, v trgovinici ob slaščičarni Dolce Vita, kjer Alenka ustvarja svoje mojstrovine. Lep sončen pozdrav iz primorske. giga 33

mavctan  

član od: 22.1.2010

sporočila: 6

2. mar 2010 22:11

hvala za odgovore Vendelini jr. pa dej se že enkrat skuliraj s svojimi odgovori če nimaš pravega pol rajš nč ne piš.Sicer pa ne veš kolk mam do pošte in če lahko sploh pridem tja. mavctan

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. mar 2010 9:45

mavctan je napisal/a:
hvala za odgovore Vendelini jr. pa dej se že enkrat skuliraj s svojimi odgovori če nimaš pravega pol rajš nč ne piš.Sicer pa ne veš kolk mam do pošte in če lahko sploh pridem tja. mavctan
Vsekakor si nabavi še bonton in ga dolgo in še enkrat preberi. Pa potem še vsaj enkrat. Ne vem, koliko imaš do pošte, ampak ti si razmišljala o nakupih preko spleta in ti nakupi se končajo tako, da gre človek kupljeno iskat na pošto (ali pa mu to prinese poštar, če je človek slučajno doma, samo takrat je treba vedno plačati še poštnino in potem nikoli ni denarja in je treba do bankomata itd itd). Sicer pa nihče v Sloveniji nima tako daleč do pošte, da do tja ne bi mogel priti. Pa tudi, če bi bil ne vem kako gibalno hendikepran, take stvari se dajo realizirati in ne mi tukaj zdaj sugerirati imaginarne zgodbe o "ubožici, ki je odrezana od vsega". Kdor je v resnici v tem trenutku odrezan od vsega, ne razmišlja o tortah. Druga stvar pa je, da je nemogoče, da bi v Sloveniji kdorkoli živel v taki zabiti (govorim geografsko, ker o provinci v glavi mi ni treba, ker to namesto mene ljudje kažejo v obilju), da bi pot do Celja predstavljala nepredstavljiv in logistično zahteven problem. Ker v knjigarnah (in v celjskih tudi) imajo med drugim tudi povezave na Cobiss (če bi kdaj stopila noter in uporabila kakšno storitev, bi to opazila) in tam ti brez problema povedo, v kateri knjigarni je še knjiga, ki jo iščeš, v prodaji in potem neposredno kontaktiraš tisto knjigarno in ti jo rezervirajo. Če pa je stvar definitivno razprodana, je pa razprodana. Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. mar 2010 10:38

No, mi ni dalo miru, tvoja navedba, da si brskala po netu, jaz sem jo namreč našla, vprašala sodelavko, če jo rabi in jo naročila, so me pravkar klicali, da jo imajo...

Loni Makaroni

mavctan  

član od: 22.1.2010

sporočila: 6

4. mar 2010 13:53

ja tud jaz sem jo že našla in naročila hvala Loni mavctan

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

5. mar 2010 16:58

Jaz imam to knjigo in že kar nekaj tort sem naredila po teh receptih. Ko pogledaš postopek se ti zdi zelo zapleteno vendar če delaš lepo po vrsti kot je opisano je torta taka kot na sliki in zelo okusna. To je res izvrstna knjiga z vsemi napotki da ti torta uspe. irena66 Sporočilo je spremenil(a) irena66 dne 05. 2010 16:59 Sporočilo je spremenil(a) irena66 dne 10. 2010 22:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti